loader

O nas

image

Dbamy o to, co jest dla ciebie ważne Jako eksperci od lat działający na rynku medycznym wiemy, jak wielkie znaczenie ma wysoka jakość obsługi i to na niej zbudowaliśmy filozofię naszej firmy. Wyróżnia nas wyjątkowa troska o efektywne zaspokajanie potrzeb naszych partnerów. Naszym celem jest zapewnienie szerokiego zakresu produktu i usług pozwalających na pełne wyposażenie zarówno dużych placówek medycznych, jak i jednoosobowych praktyk. Siłą naszej organizacji są ludzie - profesjonaliści zapewniający kompleksowe doradztwo i w pełni indywidualne podejście do kontrahenta umożliwiające dokonanie optymalnego wyboru. Jesteśmy dumni z naszych umiejętności pozyskiwania nawet najbardziej unikatowego sprzętu. Oferujemy sprzęt i materiały medyczne i stomatologiczne renomowanych producentów oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, BLS, CLS i TCCC. Współpracujemy z liderami w branży, którzy swoje doświadczenie zdobywali zarówno w systemie państwowego ratownictwa medycznego, jak i w działaniach poza granicami państwa. Chcemy dzielić się z naszymi partnerami tym, co w nas najlepsze – wiedzą, doświadczeniem i pasją. Pragniemy ich inspirować i motywować do rozwoju służąc profesjonalną ekspertyzą i wszechstronnymi kwalifikacjami.

Dlaczego my

Nie ma dla nas sprzętu nie do zdobycia. Jesteśmy dumni z naszych umiejętności pozyskiwania wyposażenia medycznego uznawanego za nieosiągalne. Dzięki szerokiej sieci partnerów opartej na wzajemnym zaufaniu oraz zdolnemu teamowi posiadającemu ogromne doświadczenie w branży jesteśmy w stanie spełniać wszystkie potrzeby naszych kontrahentów.

Stawiamy na relacje. Partnerstwo i wspólne dążenie do celu jest kluczowym elementem zapewniającym nam satysfakcję z pracy. Pomożemy ci dokładnie zdefiniować twoje potrzeby bez naciągania na to, co nie będzie realnie ułatwiało twojej codziennej pracy. Chcemy maksymalnie uprościć proces wyposażania twojej praktyki, bez zbędnych komplikacji. Jesteśmy pewni, że dobre praktyki we współpracy i nawiązywanie długofalowych relacji są podstawą udanego biznesu.